Všetko čo vieš, je jednoduché.

Autor: Ľubomír Šarišský | 10.4.2014 o 11:25 | (upravené 10.4.2014 o 14:03) Karma článku: 2,68 | Prečítané:  659x

Zbohatnutie nie je výsledkom robenia určitých vecí, ale je to robenie vecí určitým spôsobom. Veľmi jedinečný spôsob Vám ponúka práve Akadémia Grafika. Nechajte sa vniesť do tajov grafického dizajnu a inšpirujte sa ...

Prečo by sme nemohli byť všetci graficky gramotní?

Predstavte si, že len tak môžete doma kedykoľvek rozkresliť a navrhnúť rozmiestnenie nábytku v izbe, navrhnúť si farebnosť maľby na stenách. Sami si navrhnete vlastnú reklamu, vizitku, kalendár, urobíte vlastný blog - rýchlo, kvalitne a podľa vlastných predstáv a v čase, ktorý Vám práve vyhovuje. Týmito činnosťami, ktoré môžete vykonávať ako jednoduchú tvorivú zábavku, viete ušetriť, ale aj zarobiť množstvo peňazí.

Je potrebné opustiť veci, ktoré Vás tlačia ku dnu a začať sa chytať  vecí, ktoré dvíhajú k oblakom.Pretože všetko, čo si dokážete predstaviť, je uskutočniteľné.

Keď som pred desiatimi rokmi začal podnikať, netúžil som po veľkých peniazoch. Jednoducho som chcel robiť to, čo ma baví, a postarať sa o svoju rodinu. Vo svojich začiatkoch som sa musel učiť mnohým novým veciam. Usiloval som sa robiť veci správne. Boli to dlhé roky skúšania a hľadania.

Ja Vám dnes ponúkam možnosť, ako si túto cestu hľadania a skúšania zjednodušiť s využitím môjho know- how, ktoré som získal denno-dennou prácou.

Ako si vďaka unikátnemu projektu Akadémia grafika môžete rozšíriť Vaše znalosti a nechať vyniknúť Vašu tvorivosť a šikovnosť.

Vaše predstavy si vďaka dnešným technickým vymoženostiam dokážete naplniť sami.

Pokiaľ chcete v dnešnej dobe čokoľvek spraviť a chcete, aby to dobre fungovalo, dám Vám tri základné rady:

1. Je potrebné mať v ruke remeslo, či profesiu.

2. Je potrebné zdokumentovať si výsledky svojho snaženia.

3. Musíte sa zviditeľniť.

Pokiaľ totiž niekto vykonáva svoje remeslo špičkovo, má kvalitné referencie a ten druhý sa o ňom dozvie, nie je dôvod, aby jeho služby nevyužil.

Akadémia grafika môže byť pre Vás zaujímava ak:

• máte pocit že vykonávate kvalitnú prácu, ale máte málo zákazníkov
• míňate peniaze na reklamu v rôznych formách
• sa chcete naučiť tvoriť krásne veci, z ktorých budú Vaši známi a rodina nadšení
• chcete byť krok vpred oproti iným konkurentom vo Vašom obore
• svoju počítačovú gramotnosť chcete posunúť o stupienok vyššie
•  hľadáte nové možnosti využitia voľného času
• sa chcete prestať báť o svoju budúcnosť
• ste kreatívny a chcete vytvárať hodnotné produkty
• si ešte len hľadáte uplatnenie a chcete si osvojiť nejaké nové zaujímavé poznatky, na ktorých si môžete vybudovať kariéru...
Najjednoduchší spôsob ako veci pochopiť, je priamo si ich vyskúšať.

O niekoľko rokov sa ovládanie grafických programov stane štandardom vzdelanosti. Presne tak, ako sa postupom času stalo písanie a čítanie bežné a prístupné pre všetkých a dnes sa stáva štandardom práca s internetom a používanie mobilov či využívanie iných technických vymožeností.

Akadémia Grafika je prvým projektom, prostredníctvom ktorého som sa rozhodol oboznámiť všetkých ľudí s obrovským potenciálom využitia grafiky v bežnom živote. Chcem, aby znalosť grafiky nebola len výsadou vyvolených, ale aby sa tomuto krásnemu tvorivému remeslu mali možnosť  priučiť aj obyčajní ľudia.

O tom ako sa dá tvoriť jednoduchá grafika, aké ľahké je pracovať v dnešnej dobe v grafických programoch, ako môžete ohúriť okolie Vašimi výtvormi za použitia správnych nástrojov, sa dozviete na stránkach www.akadémiagrafika.sk.

Pokiaľ Vás to zaujalo a chcete sa dozvedieť, ako sa dá ľahko stať graficky gramotným človekom, ako sa čo najrýchlejšie naučiť krok za krokom tomuto kreatívnemu umeleckému remeslu, a tiež aké nástroje a software sa dnes na to všetko používajú - sledujte videá na Akadémia Grafika.

 

LS

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

SVET

Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Krajiny bez eura budú strácať vplyv, Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?